Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mana drinky a kojení

    Dotaz z 18. 6. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem momentálně po vytrhnuti zubu a nemohu prakticky nic sníst. Mám doma ctyrmesicniho kojence, jenž je zatím plně kojen. Muj dotaz zní, zda je možné na několik dní užívat pouze MANA drinky, namísto normální potravin, tak aby to neuškodilo dítěti? Dekuji za odpověď.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, konzumaci v těhotenství nebo při kojení konzultujte se svým lékařem, neboť se Vaše potřeby vitamínů, minerálů a dalších živin se mohou od doporučeného dávkování pro zbytek dospělé populace lišit. Lékař by měl posoudit i vhodnost výrobku z hlediska surovin uvedených ve složení výrobku. Krátkodobě bych se toho nebála, případně kombinujte s mixovanou stravou..Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně