Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mast do očí

    Dotaz z 19. 9. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den chtěla bych se zeptat když nevim jestli jsem těhotnátak jestli můžu užívat mastičku na oči ophthalmo-framykoin děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

     po dohode s lekárom môžete. Prípravok sa smie používať v tehotenstve a pri kojení jedine pri vážnych infekciách po dohode s lekárom, keďže je to mastička na predpis.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně