Materské mléko a užívání Asentry
Pěkný den,
určitě tyto potíže oznamte ošetřujícímu lékaři, který vyloučí vážná onemocnění a rozhodne o dalším postupu.
S pozdravem
Silvie Doležalová
Podobné dotazy
Colostrum pro děti?
Pomáhá colostrum dětem při časté nemocnosti? Díky
Probiotika pro denní prevenci u kojence při zavádění příkrmů
Krasny den, chci se prosim zeptat, jaka jsou vhodna probiotika (konkretni znacky) pro preventivni kazdodenni uzivani (miminko je plne kojene a mesic zavadime zeleninovo masove prikrmy, ma 6 mesicu..) je...
Děti a tvrdá stolice
Dobrý veče mám 6 měsíčního chlapečka a ten trpí tvrdou stolici a dávám příkrmy tak bych chtěla poprosit o radu aby neměl tak tvrdou stolici možná to je po rýžové kaši nemlecnou banánovou a malinovou...
Neeostatek vapniku pri kojeni
Dobry den, mam 2,5 mesicni dceru, kterou plne kojim. Pravdepodobne uz od tehotenstvi mam mene vapniku - zlomil se mi zub a mela jsem chut na omitku (:-)). Po konzultaci s lekarnikem jsem v tehotenstvi...
Jak dlouho mohu dceri 5tydnu kapat kapky physio solution do oka, aby se vycistilo od hnisu?
Dcerci zacalo hnisat ocicko, nejdrive jsme kapali materske mleko, po dvou dnech se zlepsilo a zacali jsme kapat ampulky physio solution. Chtela bych se zeptat, jak dlouho muzeme tyto ampule kapat? Dekuji
Symbicort Turbohaler 160 a kojení
Dobrý den, v těhotenství jsem užívala Symbicort Turbohaler 160 na astma, 2x denně 1-2 vdechy. Zapomněla jsem se zeptat, zda můžu pokračovat i při kojení. Miminko se narodilo v týdnu. Děkuji
Současné užívání Fertiprony a kojení
Dobrý den, mohu brát Fertipronu s vitamínem D a současně kojit novorozence, kterému podávám jednu kapku Vigantolu denně? Neprostupuje vitamín D do mateřského mléka? Děkuji.
Léky na zánět rohovky při kojení
Dobrý den, byl mi diagnostikován zánět rohovky, na který jsem dostala Recugel 2x denně, Ofloxacin 6x denně a Tobradex mast před spaním. Mám ale 15ti měsíční dítě, které je stále kojené. Je při kojení...
Je bezpečné užívat léky na tlak během kojení?
Dobrý den, mam dvoutýdenní miminko a mám léky na tlak - agen 10mg a bloxazoc 50mg, avšak kojím, jsou tyto léky bezpečné pro miminko? Nerada bych přišla o kojení, zároveň nechci miminku ublížit. Děkuji.
Vitamín D při kojení
Dobrý den, mám půlroční miminko plně kojené, užívá vitamín D od Terezia 1 kapku denně. Tento produkt je určen pro kojící matky, ale vím, že vitamín D se uvolňuje do mateřského mléka. Je tedy bezpečné,...
Nejnovější otázky v poradně
Správné skladování kapek na šedý zákal během letních měsíců.
mám kapky na operaci šedého zákalu,jak je uchovat přes léto
Kalibrace tlakoměru Omron
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde si mohu nechat provést kalibraci tlakoměru krve zn. Omron. Děkuji za informaci
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
Rozdíly mezi Atorisem a Atorvastatinem: Je možné, že vedlejší účinky se liší?
Dobrý den, po Atorisu 10 mám křeče dolních končetin až dolů do prstů. Zároveň beru i magnosolv. Jednou jsem lékárně dostala místo Atorisu Atorvastatin je možné, že bych po něm křeče neměla? Není v tomto...
Podávání večerní tablety Vetmedinu 1,5 hodiny po jídle
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné večerní tabletu Vetmedinu dát třeba 1a pul hodiny po jídle
Vliv antibiotik V-Penicilin BBP na účinnost nitroděložního tělíska
antibiotika a antikoncepce Dobrý den, začala jsem brát V- Penicilin BBP 1,2 Miu tablety po 8 hodinách a mam nitroděložní tělísko. Ovlivňují tyhle antibiotika funkci tělíska?
Současné užívání Anopyrinu 100 a aplikace Clexane 400 IU - možná rizika a doporučení.
Dobrý den,mohu současně užívat Anopyrin 100 a píchat si Clexane 400 IU? Děkuji za odpověď
- Děti Magnesium
Doporučení vhodného magnesium glycinátu pro desetileté dítě.
Dobrý den, prosím o doporučení, které magnesium pořídit pro desetiletou dceru, aby bylo ve formě glycinátu? Děkuji a přeji hezký den
