Mereni digitalnim teplomerem v podpazi.
Hezký den, axilární měření v případě dospělých vychází často poměrně nepřesně. Spolehlivější variantu představuje měření v ústech, nejpřesnější bývá ovšem teplota zjištěná v konečníku. Rozdíl mezi hodnotami na různých místech může být až 1°C. Z tohoto důvodu je vhodné - pokud si nejste jista hodnotou naměřenou v podpaží, provést měření opakovaně. Loučí se Lukáš Dobrovolný
Podobné dotazy
Nízká teplota
Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 6 leteho syna a měřila jsem mu teplotu stěžoval si že mu je zima a teplota byla 35,0 tak jsem ho zabalila do deky a po chvilce změřila znovu a má 35,6 a pořád se to...
Plodné dni
Dobrý den chcem sa zeptat kdy su plodné dni aby mohla som vědět že je správný čas na otěhotnění jak si to mám hlídat děkuji Lulu
Teploměr pro Měření Teploty v Podpaží
Potřebuji poradit, jaký si mám koupit teploměr na měření teploty v podpaží?
teploměr pro miminko – jaký vybrat?
Dobrý den, jaký teploměr je nejlepší pro novorozence? Ušní, čelní, nebo digitální do podpaží?
jak dlouho mit teplomer v podpazi?
Dobry den, jak dlouho se ma drzet bezny teplomer v podpazi, aby byla teplota presna?
Rychlost měření digitálních teploměrů Dr. Max
Postrádám tuto podstatnou informaci v popisu u všech teploměrů vaší značky. Prosím o uvedení u všech druhů měření.
Zakoupený digitální teploměr měří o 1 stupeň níže.
Máme doma čtyři různé teploměry, které měří s odchylkou 0,1 stupně stejně. Nový zakoupený digitální teploměr ThermoMAX měří o celý 1 stupeň níž. Co s tím?
Infračervený bezkontaktní teploměr
Dobrý den, ráda bych zakoupila na stránkách Infračervený bezkontaktní teploměr, bohužel mám špatnou zkušenost s nepřesností měření. Nemohu ho nahradit klasickým, digitálním, vzhledem k vývojové poruše...
Digitální teploměr pro seniory/špatně slyšící
Dobrý den, sháněli jsme pro naši babičku (82 let) digitální teploměr. Bohužel jsme ale zjistili, že pípnutí při ukončení měření teploty babička neslyší. Existuje nějaký digitální teploměr s jiným...
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.