Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Milgamma n a horcik

    Dotaz z 25. 10. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den chtěla bych se zeptat na milgama n jestli má v sobě hořčík a v jakých vitamínů hořčík bývá? Dekuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    v Milgammě N jsou léčivými látkami benfotiaminum 40 mg, pyridoxini hydrochloridum 90 mg, cyanocobalaminum 250 µg v jedné tobolce, hořčík neobsahuje. Magnesium si vyberete v následujícím odkaze: magnesium

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně