modřina
Dobrý deň, môže ísť o otok niektorej štruktúry pri úraze, kedy vznikla modrina. Pokiaľ by sa stav nezlepšil ani po zahojení modriny, konzultujte príčinu s Vašim lekárom. S pozdravom Sabina Lazorová
Podobné dotazy
modřina
Dobrý den, ve středu jsem byla na odběru krve. Dnes,v neděli, mi teprve vyskočila modřina a ruka mě i celkem bolí. Je to normální stav? Modřina není nijak velká. Předem děkuji za odpověď.
samovolně vzniklá modřina na nártu
Dobrý den, jednou za čas se mi na nártu nohy vytvoří menší modřina, vždy si všimnu proto že to začne bolet a až poté si všimnu modřiny. Většinou zmizí po pár hodinách.. Nyní modřina skoro přes celý nárt...
Modřina na lýtku po nachlazení a cvičení – možné obavy spojené s trombózou nebo embolií.
Dobrý den mám dotaz byla jsem nachlazena tak sem nechodila ven jen skoro ležela v posteli moc se nechyběla teď už je líp tak sem dnes chvili cvičil hlavně nohy trošku rychlochuzi chvíli ale potom sem si...
Modřina pod palcem na nohou
Dobrý den mám už asi 1 měsíc-2 měsíce modřinu po nehtem vůbec nevím Co stím mám dělat.
Slabá modřina pod očním váčkem
Dobrý den, pracuji denně na pc a pod očním váček se mi objevila slabě fialov modřina ve tvaru proužku, ale nemůžu se jí zbavit. Zkoušela jsem studené obklady, plátky okurky, le nic nepomáhá. I ten váček...
modřiny
Mám na holeních několik let rozsáhlé modřiny, které se nehojí. Ředím krev. Beru dlouho kortikoidy, mám pergamenovou kůži. Čím hojit?Děkuji
Modřina pod nehtem na palci
Dobrý den, na palci u nohy se mě udělala aspoň si myslím stínka. Nehet na sebemenší dotyk bolí jak při modřině. Palec je pociťově nateklý. Co s tím? Stalo se mě to po celodenním chození v zavřené botě.
Modřiny a třes rukou
Dobrý den dělají se mi samy od sebe modřiny na nohách a dost často mám z ničeho nic třes rukou. Muže to bejt příznak nějaké nemoci ?
modřiny na nohou bez příčiny
dobrý den. už delší dobu mám bolesti kolene a teď se mi na noze objevily modřiny bez příčiny vzniku. co to může znamenat ? děkuji
Modřina pod nehtem
Dobrý den, před 14ti dny se mi z lyžáků, které mě tlačily udělala modřina pod nehtem na palci u nohy. První týden to bolelo spíše na dotek, ale teď už mě to nebolí skoro vůbec, mám pouze černý nehet. Je...
Nejnovější otázky v poradně
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
Vitamíny a doplňky stravy vhodné pro kojící matky a těhotné ženy
Dobrý den jsem kojící matka 16 měsíčního batolete ale ted jsme zjistili ze jsem těhotná ja uzivam od vas DR Max pro kojící vitaminy co pouzivat dál aby to bylo pro obě dvě děti prospěšné . Dekuji s...
Kombinace Pragioly 25 mg a Anopyrinu: Lze užívat společně?
Můžu poprosit jestli můžu užít pragiolu 25 mg a anopyrin. Děkuji
Je Detralex volně prodejný, nebo na předpis?
Je detralex volně prodejný, nebo musím mít recept?
Nežádoucí účinky mirtazapinu: ospalost, malátnost a obtíže s denním fungováním.
dobrý den, již týden beru 15mg mirtazapinu a jsem po něm úplně celé dopoledne mimo,nefunguji a pořád spím a odpoledne malátnost,za týden mám jít do práce a nevím jak to zvládnu.prosim o radu děkuji.
