Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu dítěti 9m podat probiotika v tomto stavu?

    Dotaz z 24. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Prosím o radu. Zakoupili jsme Probiotika ProbioMaxik Baby. Ale plavou v tom takové drobné kousky ( je to v pořádku? ) nebo to může být zkažené? Děkuji. Nerada bych tím miminku způsobila problém.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    uvedená situace se velmi těžko hodnotí pouze z popisu. Jedná se o olejovou suspenzi, kterou je nutno před použitím protřepat. Na dně lahvičky je probiotická kultura, proto předpokládám, že je potravinový doplněk v pořádku. Pokud se Vám přesto nepozdává, zajděte s ním do lékárny pro přímé posouzení lékárníkem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně