Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu otěhotnět když jsem si vzala antikoncepci 20 minut před pohlavním stykem?

    Dotaz z 21. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry´ den, mám strach Že mohu být těhotná. Vzala sem si antikoncepci (Lyndinette) dvacet minut před pohlavním stykem, poté jsem měla pohlavní styk a mám strach jestli ta antikoncepce již byla účinná. Bylo to ve čtvrtek rano.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    bohužel neznám okolnosti užívání antikoncepce. Pokud antikoncepci užíváte pravidelně a tak jak se má, eventuálně pokud nasazení antikoncepce, či přechod z jiné proběhl dle pokynů uvedených v příbalovém letáku, je otěhotnění málo pravděpodobné. Projděte si tedy znovu přibalový leták a ujistěte se, že jste antikoncepci užila tak jak je uvedeno v pokynech. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Žena užila nouzovou antikoncepci

      Dobrý den, před 29 dny jsem měla nechráněný pohlavní styk, při kterém došlo k prasknutí kondomu. Nouzovou antikoncepci jsem užila přibližně 20 minut po styku. Od té doby jsem si postupně udělala 5...

    • chyba v užívání

      Dobrý den měla jsem si vzít antikoncepci v 19:00 ale vzala si ji až o 20 hodin později (15:00) vecer jsem měla pohlavni styk je šance ze otehotnim?

    Nejnovější otázky v poradně