Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu použít Postinor, když mám Leidenskou mutaci?

    Dotaz z 22. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně toho, zda si mohu vzít Postinor, když mám Leidenskou mutaci, konkrétně mám na svoji kartičce od doktora z hematologie napsáno: FV Leiden Heterozygot PAI -1 4G/4G. Budu moc ráda za zodpovězení dotazu. Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    na rovnaký dotaz odpovedala kolegyňa, preto Vám posielam odkaz na odpoveď - https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/lze-pouzit-postinor-pri-leidenske-mutaci

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně