Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu ukončit léčbu Polygynaxem po 8 dnech místo 12?

    Dotaz z 11. 6. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, u gyn. jsem řešila jen bolestivou MS a občasné bolesti při pohl. styku, bez známek infekce. Ze stěrů zjistil přemnožené bakterie a poslal mi polygynax s 12 čípky. Ptala jsem se urologa, zda je nutné brát všech 12 a řekl, že by 8 mělo stačit, jestli nemám potíže. Můžu po 8 dnech ukončit?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    dle SPC (souhrn údajů o léčivém přípravku) je vhodné přípravek podávat vždy večer, nepřetržitě po dobu 12 dní.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Stres a neurol 0,5

      Dobrý den trpím GAD a zítra mého manžela čeká Lumbální punkce. Budu tam na manžela čekat 2 hodiny a mám samozřejmě strach o muže o to že mě zachvátí úzkost. Můj dotaz zní za jak dlouho si člověk...

    • Oxazepam a seropram kombinace

      Může se používat seropram a oxazepam,kolik se může použít oxazepamu při užívání seropramu 4kapky denně zatím, postupně se přidávají 1 kapka denně až do 7 kapek

    • Vyrážka

      Dobrý den, dcera skoro 8 měsícu mezi půlkama a na zadečku se jí udělali jakoby beďary s bílou tečkou, jakoby na vytlačení, co bych mohla na to použít? Je tu i možnost, že se to objevilo po použítí vašeho...

    Nejnovější otázky v poradně