Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možná alergická reakce na lék Xorimax

    Dotaz z 7. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,včera jsem dostala atb.xorimax,dnes odpoledne mi zacaly horet tvare a celkove citim horkost…muze to byt alergicka reakce? Dekuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    teoreticky áno, poprípade to môže byť aj nežiadúci účinok, preto ak sa stav bude zhoršovať alebo sa nebude zlepšovať, kontaktujte lekára.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně