Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možné příznaky po vysazení antikoncepce

    Dotaz z 12. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Chtela jsem se zeptat .16 let jsem brala antikoncepci Depo Prověra ,ale kvůli prodělané trombóze jsem ji vysadila teď již 6, měsíců neužívám můžu se cítit zavodněná a může se stát ,že bych naopak tlouštla ?Je mi 45 let jinak jiné zdravotní potíže nemám.Dekuji za odpověď
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    popisované příznaky mohou souviset s vysazením, ale i bohužel s věkem. Pro klid duše by byla vhodná konzultace s lékařem, vzhledem k popisovanému zavodnění.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně