Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možnost otehotnění

    Dotaz z 3. 5. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobry den chtela jsem se zeptat uzivam antikoncepci a pritel ho do me 2x zasunul bez kondomu a mela jssm v sobe kapicku jak rikam beru Antikoncepci nebyla jsem v dobe ovulace a sla jsem se hned vymit a vycurat bylo to tak 2-3 tydny zpet jaka je moznost otehotneni?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud užíváte antikoncepci pravidelně dle doporučení, pravděpodobnost otěhotnění je minimální.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně