Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možnosti doplňkové léčby při užívání Nolpazy

    Dotaz z 4. 12. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den užívám lék Nolpaza 40 mg 1 ráno a 1 večer,nyní 3 den bolest žaludku, pálení žáhy a nucení na kašel, mohu přidat nějaký volně dostupný lék během dne?například Iberogast?děkuji za odpověď
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    ano, kapky Iberogast můžete zkusit nasadit. Pokud by však nedocházelo ke zlepšení stavu, doporučuji návštěvu lékaře, ať nedojde k podcenění situace.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně