Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možné příčiny pocitu chladu při užívání Zaldiaru a Euthyroxu.

    Dotaz z 14. 12. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,asi 5týdnů beru Zaldiar na bolest po zlomenině kliční kosti.Užívám Euthyrox 150 a Zeteo.Asi 3týdny pociťuji zimouřivost,ledové ruce,celkový pocit chladu,přitom v místnosti mám 25 stupnů a pořád je mi zima.Připadá mi to jako v období,kdy jsem euthyrox nebrala.Mezera mezi léky je minim.2hod.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    doposud nebyla zaznamenána závažná interakce při souběžném užívání přípravků Euthyrox a Zaldiar. Doporučuji návštěvu lékaře, který zhodnotí přínos léčby a může případně medikaci změnit nebo upravit.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně