Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možnost současného užívání Staloralu a Bilastinu pro alergickou rýmu

    Dotaz z 3. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, podstupuji alergickou imunoterapii a kapu si kapky (Staloral) ráno nalačno. Nyní mi ale nastupují příznaky alergické rýmy. Na tu mám předepsaný Bilastin, který se také má brát nalačno. Je vhodné užívat je ve stejnou dobu najednou? Nebo by bylo lepší vzít si antihistaminika na noc? Děkuji.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    medzi danými liekmi nie je žiadna významná interakcia, takže kombinovať sa môžu, poprípade užite Bilastin 2 hodiny po raňajkách.

    S pozdravom Štupáková 

    Nejnovější otázky v poradně