Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možnosti léků na bolest při užívání Fraxiparinu po operaci kotníku.

    Dotaz z 30. 1. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem po operaci kotníku(4 týdny) a píchám si Fraxiparin 0,4.Jaké prášky na bolest je možné k tomuto léku brát. Při chůzi o berlích jsem si namohla svaly pod žebry. Děkuji za odpvěd.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    obecně se má při injektáži Fraxiparinu upustit od současného podávání nesteroidních antiflogistik (Aspirin, Dexoket, Brufen, Nalgesin S, Voltaren..). Bezpečným přípravkem je v tomto případě paracetamol.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Možnost užívání wobenzymu

      Dobrý den, jsem po operaci zlomeniny kotníku a ráda bych začala užívat wobenzym. Užívám aktuálně léky na ředění krve (fraxiparine), léky na otok (Aescin) a léky na bolest Zaldiar a poté Paralen 500. Je...

    Nejnovější otázky v poradně