Můžu Brát Antibiotika
Dobrý den,
nepanují zde klinicky významné interakce, tedy můžete.
S přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Můžu brát antibiotika po očkovani proti covidu
Můžu brát antibiotika po očkovani proti covidu
Můžu brát antibiotika dřív?
Dobrý den, 2 dny zpátky jsem začala brát Xorimax 500 po 12 hodinách na zánět močového měchýře. Pár hodin potom co si vezmu atb se všechno zlepší ale zhruba 6 hodin poté je všechno zpátky a je to opravdu...
Můžu brát antibiotika Duomox a Dostinex na zastavení laktace zárove?
Beru antibiotika Duomox a do toho jsem dostala prášky nazastavení laktace můžu to brát zaroven a nebo prvně dobrat antibiotika a pak dostinex
Můžu brát stilnox a antibiotika azitromycin?
Můžu brát stilnox a antibiotika azitromycin? Děkuji
Mužů na clexanu brát antibiotika na anginu?
Dobrý den ,mám na 3tydny předepsaný clexane a do toho mi začíná nejspíš angina ,mohu mít antibiotika ? Dekuji mockrát za odpověď
Můžu do školy pokud beru antibiotika
Dobrý den. Beru antibiotika na zánět močových cest. Mohu chodit do školy?
Dobrý den, můžu brát antibiotika Klacid a k tomu analgetika na bolest.
Dobrý večer, beru antibiotika Klacid na bolest zubu. Můžu jsi vzít analgetika na bolest. Děkuji za odpověď.
Dobrý beru antibiotika cerfic můžu mezi tím Lexaurin
Dobrý den dostala jsem naORL antibiotika můžu si vzít přes denLexaurin
Můžu užít codien na večer když jsem bral antibiotika
Dobrý den chci se zeptat jestli můžu užít codien na večer když jsem bral antibiotika
dobral jsem antibiotika muzu zacit brat vitamin D kolagen zinek omega 3 forte
Prosim dobral jsem antibiotika muzu zacit brat vitamin D kolagen zinek omega 3 forte Dekuji za odpoved
Nejnovější otázky v poradně
Psychické problémy při vysazování Medrolu
Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice
Výběr vhodných probiotik
Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...
Biseptol a dieta
Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji
Dlouhodobé trávicí obtíže
Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...
