Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Může Onkologická Pacientka Užívat MagneB6?

    Dotaz z 15. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň, prosím vás môžem užívať MagneB6,som onkologicka pacientka, ďakujem za odpoveď!
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    Magne B6 obsahuje horčík. Ak nie sú počas terapie vyslovene zakázané lieky s obsahom horčíka (napríklad pri hypermagnezémii)  nemalo by Magne B6 spôsobovať ťažkosti, vhodné je užívanie po jedle, aby sa predišlo dráždeniu tráviaceho traktu.

    S pozdravom Lazorová

    Podobné dotazy

    • Užívání Wobenzymu po výměně kolene u onkologického pacienta s léky proti bolesti.

      Dobrý den.Mam dotaz,sestřenice je po operaci - výměna kolene a je onkologická pacientka,může užívat wobenzyn když bere jen prášky na bolest? Děkuji

    • Barnys triple blend extra silný a Opdivo

      Dobrý den, může užívat onkologická pacientka, která se léčí lékem Opdivo kloubní výživu Barnys triple blend extra silný? Děkuji za odpověď.

    • Jsem onkologická pacientka a beru tyto léky a doplňky

      Euthyrox 100 Etruzil 2,5 g Calcichew D3 (Lemon 500g/400IU) 1 tbl Beta Karoten (Pharma Activ) či Oculumax (Novax) 1tbl B-complex forte (Dr. Max) 1 tbl GS Omega 3 1 tbl Selen Zinek Forte (Dr. Max) 1 tbl...

    • Ascorutin náhrada?

      Ascorutin je třeba užívat 2 až 3x denně, není lepší když jako onkologická pacientka pro absenci imunity beru silnější cecko užívat k nemu samostatny rutin

    • škodí lék metformin ledvinám ?

      jsem bývalá onkologická pacientka a nyní užívám metformin. Dia hodnoty mám kolísavé, mezi 6 a 7.

    • Léky na bolest zad

      Dobrý den, jsem onkologická pacientka po pravé proběhne vhemoterapii. Už více než týden mě sužuje bolest zad ().lumbago Mám předepsaný Zaldiar, Nimesil a Skudexu. Nevím, který krk si vzít bolesti jdou...

    • Pangamin

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat na užívání Pangaminu při léčbě rakoviny prsu.Mám že sebou 8 chemoterapií,chirurgický zákrok a ještě mně čeká ozařování.Mohu užívat Pangamin ?Nebo co bych mohla užívat pro...

    Nejnovější otázky v poradně