Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Napnutý podbříšek

    Dotaz z 20. 8. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, včera večer jsem měla pohlavní styk s přítelem a ráno jsem měla napnutý podbřišek na pravé straně, který mě lehce bolí a cítím v něm tlak. 3 týdny zpátky jsem vysadila antikoncepci. Přijde mi pocitově, že tam citím větší teplo na té straně. Co by to mohlo být?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    diagnostika takto přes monitor bohužel není možná, navíc nejsme lékaři. Může se jednat například o probíhající ovulaci, v případě problémů doporučuji návštěvu gynekologa.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně