Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • nastavení léčby bipolární poruchy

    Dotaz z 6. 12. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,mám BP, beru 5x300 mg Lithium jako stabilizátor, k tomu, protože mám depresi ještě Welard 150 mg. Je to trochu lepší, ale ne uspokojivé. Minulý týden mně lékař navýšil Welard o dalších 150 mg. Pocitově se to zhoršilo. Nebylo by vhodnější místo navýšení s Welard 150 mg, přidat jiné AD?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    nastavenie liečby, výber účinnej látky a dĺžka liečby sú v kompetencii ošetrujúceho lekára, ktorý má všetky potrebné informácie o stave pacienta. V prípade pochybností je možno konzultovať so špecialistom postup v klinickej praxi aj na našej online lekárskej poradni, prikladám odkaz

    S pozdravom Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně