Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Natrium Salicylium a kojení

    Dotaz z 8. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, před dvěmi týdny mi byly kapačkou podávány léky 0,1 Natrium Salicylium Biotika, 0,1 Guajacuran, 0,1 Dexamed a 0,2 Magnesium Sulfurcum Biotika, čtyři dny v týdnu. Muj roční kojený syn má nyní silný zánět horních cest dýchacích, muže to souviset s podáním léků v kapačce?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    bohužel neznám Váš zdravotní stav ani zdravotní stav syna, proto se netroufám odpovídat. Osobně ale nepředpokládám, že by uvedená infúze byla jediným viníkem vzniku zánětu.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Kojení

      Dobrý den, mohu užívat doplněk Superželezo, když kojím??? Děkuji

    Nejnovější otázky v poradně