Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Návratný zánět předkožky: Rady a možnosti léčby

    Dotaz z 28. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, prosím o vaše doporučení, opakuje se mně zánětlivé a trochu mokvající podráždění na předkožce. Na podzim mě byl na to předepsán Bactroban. Jak dál, asi to více koupat v heřmánku apod.? Na mytí používám Neocide mycí gel. Děkuji a zdravím.
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.
    Na dotaz odpovídá
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.

    Dobrý den,
    ano, koupele a celkově zvýšená hygiena v intimní oblasti je na místě. K mytí doporučuji používat Uriage Gyn-Phy Osvěžující mycí gel na intimní hygienu. S ohledem na místo použití je šetrnější a má fyziologické pH, nevysušuje, pomáhá i k odstranění případného pocitu svědění a je určený k dlouhodobému a preventivnímu používání.
    S ohledem k tomu, že se Vám to opakuje doporučuji i Dr.Max Laktobacily 10 Premium, které přispívají k normálnímu stavu pokožky a pozitivně ovlivňují její vzhled.     
    Současně je vhodné omezit potraviny s vysokým množstvím cukrů a do jídelníčku zařadit dostatek zeleniny a kvalitních potravin.     
    Všechny zmiňované přípravky zakoupíte v lékárnách Dr.Max nebo na www.drmax.cz 

    Nejnovější otázky v poradně