nealkoholické pivo
Dobrý den,
i nealkoholické pivo obsahuje malé množství alkoholu - přibližně 0,5%, a proto se musí vždy brát ohled na jeho množství a kombinaci proto nedoporučuji.
S přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Nealkoholické pivo
Dobrý den, chci se zeptat, když užívám 2x denně omeprazol, můžu k tomu nealkoholické pivo? Děkuji
Nealkoholické pivo při průjmu
Dobrý den může se pít nealkoholické pivo když má člověk průjem ?
Je bezpečné konzumovat nealkoholické pivo s Tardyferonem Fol?
Dobry den chtela byg se zeptat jestli na tardyferon fol si můžu dát s odstupem nealko pivo 0,5% obj. Alkohol. Deķuji
Nealkoholické Pivo
Zdravim chci sezeptat jestli při vnitřních hemeroidech můžu pít nealkoholické pivo používám protizanetlivé čípky a masti. Děkuji za odpověď.
Je bezpečné pít nealkoholické pivo s 0,5% alkoholu při užívání Miluritu 300mg?
Dobrý den, užívám Milurit 300mg a chtěl bych se zeptat jestli je bezpečné pít nealkoholická piva když mají 0,5% alkoholu?
medikace a nealkoholické pivo
Dobrý den mam dotaz ,beru ,mirtazapin 25mg, diazepan,nadeprese a úzkost,taky beru Betaloc na krevni srdeční puls.Mohu pít nealkoholické pivo?Děkuji
Konsumace nealkoholického piva při užívání penicilinu
Dobrý den můžu si dát nealkoholické pivo když beru antibiotika penicilín děkuji
Codein a nealkoholické pivo
Dobrý den, zítra mě čeká vyšetření a mám si vzít teď večer codein. K večeři jsem ale měla nealkoholické pivo. Nevěděla jsem, že i nealko pivo má nepatrné množství alkoholu. Mohu si tedy nyní video...
Codein a nealkoholické pivo
Dobrý den, zítra mě čeká vyšetření a mám si vzít teď večer codein. K večeři jsem ale měla nealkoholické pivo. Nevěděla jsem, že i nealko pivo má nepatrné množství alkoholu. Mohu si tedy nyní video...
Nejnovější otázky v poradně
Dotaz na rovnocennost dávkování
Užívám medrol 20mg denně,dostala jsem 2x10mg medrolu s tím, že je to stejné. Prosím o vaše vyjádření. Děkuji
- Antikoncepce
Zapomenutí platíčka antikoncepce při dovolené: Jak postupovat po třídenní pauze?
Dobrý den, beru antikoncepci sirmya. Odjela jsem na dovolenou a zapomněla si doma platicko které jsem měla začít brát. Vrátím se až za tri dny, co mam dělat?
- Zdraví a prevence
Dostupnost a podmínky výdeje Sevelameru karbonátu v České republice
Dobrý den, nutně potřebuji Sevelamer karbonát 800 mg pro muže, který čeká na transplantaci ledvin a je na dialýze. V Moldavsku (odkud lék pochází, nikoli v Evropské unii) však lék není k dispozici....
- Lékové interakce
Možné interakce léků: Kombinace Nolpaza, Kalnormin, Carzap, Concor, Rosucard, Godasal a Xiltess.
Prosím o dotaz.Beru tyhle prášky a ptám se jestli si nebudou vadit.Děkuji za odpověď Nolpaza 20. 1-0-0 Kalnormin. 1-0-0 Carzap...
- ProbiotikaZažívání
Výběr vhodných bezlaktózových probiotik a postup při citlivém zažívání a dietních omezeních
Dobrý den,chtěl bych Vás moc poprosit o radu ohledně výběru vhodných probiotik a postupu při dietě. Nacházím se ve velmi citlivém zdravotním stavu a nerad bych udělal chybu.Moje situace:Anamnéza: Od 26....
Vigantol: Informace o dostupnosti
Vigantol je na předpis nebo volně, a na co je dobrý
