Nedaří se mi mít erekci
Dobrý den,
tomuto tématu se již věnoval kolega, proto na něj ráda odkážu: sex-erekce-vydrz
S přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Nedaří se mi mít erekci
Dobráý den, mam dotaz dnes jsem si chtel s prítelkyní dopřát hezkou chvilku ale nepostavil se mi a ani s odstupem času to nešlo. Jak mam postupovat ?
Nedaří se mi mít erekci
Dobráý den, mam dotaz dnes jsem si chtel s prítelkyní dopřát hezkou chvilku ale nepostavil se mi a ani s odstupem času to nešlo. Jak mam postupovat ?
Erekce
dobry den mam dotaz na erekci,,kdyz mam samovolnou erekci kdyz se vzbudim nebo i pres den jenom nekdy a kdyz pak mam mit sex se zenou tak mam problem dosahnout erekci i treba 1hodinu,ze to zkousime je...
Nedaří se zhubnout
Dobry den, v poslední době jsem sk vsimla nafoukle bricho a zvysuji se mi cisla na vaze. Muzete mi proskm poradit, jsk zhubnout? Za par mesicu se vdavam.
Nedaří se mi sehnat antikoncepci a tedy už 4. den vynechávám.. jak pak postupovat v momentě kdy ji seženu?
Dobrý den, minulý týden jsem brala antikoncepci týden po té pravidelné pauze, antikoncepce mi ale došla a nedaří se mi sehnat další.. už to jsou 4 dny od vynechání. Jak mám prosím postupovat až ji budu...
Varikokéla a její možný vliv na erekci
Dobrý den, Jsem Jakub a je mi 29 let. V 25 letech mi byla zjištěna Varikokéla a měl jsem již bolesti a občasné problémy s erekcí. V 27 letech jsem se rozhodl s přítelkyní založit rodinu. Erekci dnes...
15letý chlapec a problémy s erekcí
Je mi 15 let a nemam erekci uz 2 tydny co mam delat a kdyz k tomu hraju fotbal 7krat tydne mam treninky a jidelnicek mam v poradku a unavneny tak se mic necitim
Od uzdičky penisu mi vede taková čára při erekci červená až ke konci penisu.
Takže od uzdicky žaludu mám ji červenou a vede mi čára od ni až dolu.k penisu dole penis mám takový zarudly stačí mazat něčím nebo co mám dělat je mi 13 let
Problém s erekci
Je mi 16 let a Už dlouhou dobu nemám ráno erekci a přes den taky ne při masturbaci taky nemám nějakou pořádnou erekci A masturbace trvá třeba 40 min jestli to není problém?
Nejnovější otázky v poradně
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
Vitamíny a doplňky stravy vhodné pro kojící matky a těhotné ženy
Dobrý den jsem kojící matka 16 měsíčního batolete ale ted jsme zjistili ze jsem těhotná ja uzivam od vas DR Max pro kojící vitaminy co pouzivat dál aby to bylo pro obě dvě děti prospěšné . Dekuji s...
Kombinace Pragioly 25 mg a Anopyrinu: Lze užívat společně?
Můžu poprosit jestli můžu užít pragiolu 25 mg a anopyrin. Děkuji
Je Detralex volně prodejný, nebo na předpis?
Je detralex volně prodejný, nebo musím mít recept?
Nežádoucí účinky mirtazapinu: ospalost, malátnost a obtíže s denním fungováním.
dobrý den, již týden beru 15mg mirtazapinu a jsem po něm úplně celé dopoledne mimo,nefunguji a pořád spím a odpoledne malátnost,za týden mám jít do práce a nevím jak to zvládnu.prosim o radu děkuji.
