Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nepravidelná stolice u kojence 5 měsíců

    Dotaz z 18. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den moje 4,5 měsíční dcerka ma nepravidelnou stolici. Kadi jednou za týden. Je plně kojena, bříško má měkké, prdíky zapáchají. Chtěla jsem se zeptat zda začít dávat probiotika nebo je to zcela normální děkuji za odpověď
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    střevní mikrobiom se vyvíjí do 2-3 let dítěte. V každém případě je tedy vhodné doplňovat vhodná probiotika. Stolice u takto malého dítěte může mít různou frekvenci. Je nutné se zaměřit zejména na dostatečný pitný režim a později stravu s vysokým obsahem vlákniny. 

    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Jak ulevit batoleti s tvrdou stolicí

      Dobrý den,dcera 15 měsíců a má už nějakou dobu problém se stolici. Je tvrdá a když tlačí tak pláče,jak tlačí silně tak občas i blinkala. Už 4.den dáváme Laktulozu ale nějak moc to nepomáhá. Ji hodně bílé...

    Nejnovější otázky v poradně