Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • nepřevzetí zásilky

    Dotaz z 2. 4. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Ve středu jsem si objednala léky přes e-shop. Ve čtvrtek mi přišla zpráva, že pošta mě oznámí, kdy zásilku doručí. Neuvědomila jsem si, že jsou svátky. Jelikož jsou to léky na nachlazení, nemůžu čekat až do úterý. Můžu si vyzvednout léky v lékárně a zásilku nepřevzít. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den, děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Informace ohledně sortimentu Vám podá správce e-shopu či kolegové z klientské linky ve všední dny 8:00-19:00 na telefonu +420 516 770 100 či na e-mailové adrese e-shop@drmax.cz nebo info@drmax.cz. S pozdravem Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně