Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Neštovice

    Dotaz z 12. 4. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, syn 3 roky má 7 den neštovice,nyní už bez puchýřků podlité vodou ale už zaschlé a dělají se stroupky.Chci se zeptat zda můžeme vykoupat a popřípadě čím už mazat zaschlé pupínky? Mazalo jsme virasoothe gelem a nyní nám bylo doporučené sudocremem mazat.Dekuji
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    ano dítě můžete vykoupat. Pro koupel můžete použít gel Uriage Barierderm cica gel. Na mazání  zaschlých pupínků pak mužete využít Uriage Cica-créme, který podporuje regeneraci pokožky, nebo měsíčkovou mast. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská

    Podobné dotazy

    • Neštovice

      Dobrý den. Rada bych se, prosím, zeptala. Dcera (2.5 roku) ma třetí den nestovice. Bez teploty. Vyrazku mazu tekutym pudrem. Z okolí slyším, ze je to zastaraly postup. Ale v lékárně mi to poradili. Máte,...

    • Neštovice

      Dobrý den, prosím, co se dnes nejvíc radí použít při léčbě neštovic dítěte?

    • Neštovice u alergika

      Dobrý den, syn (9) měl včera horečku, dnes se objevily flicky na trupu, s největší pravděpodobnosti plane neštovice, užívá cezeru a budiar, je polyvalentni alergik.mohu v případě svědění ještě něco...

    • Neštovice

      Dobrý den mohu dát na neštovice 1-ročnímu dítěti Uriage pruriced gel? Děkuji za odpověď.

    • Neštovice

      Dobrý den, dcera 5 let, 14 dní od výsevu neštovic -nyní již odpadávají i poslední stroupky, ale “stopy” po neštovicich jsou stale vidět. Mažeme Uriage Cica krém, při pobytu venku na to vrstvíme Avene 50....

    • Neštovice na genitáliích.

      Dobrý den, dcera 2,5 let má neštovice na genitálu. V lékárně nám prodali Chladivý gel Uriage, ale moc nezabírá. Dceři se vůbec neulevilo. Poradíte prosím, jak ji ulevit? Děkuji

    • Nestovice

      Prosím cim mazat pupínky nestovic, aby tak nesvedily a děti si to neskrabaly?

    • Neštovice

      Dobrý den. Dcera 5,5 dostala neštovice ve skolce. Objevili se i nějaké v puse. Co na to? A vím je nejlépe promazavat pupinky na těle? Dekuji.

    • Neštovice

      Dobrý den můžete mi prosím poradit dcera 12 let neštovice má to i v krku a má bolesti při polykání co koupit? Děkuji

    • Neštovice u díťete je léčba pouze na recept

      Dotaz léčba je pouze na recept nebo volně v prodeji a jestli pomůže Sudokrém

    Nejnovější otázky v poradně