Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Neurol a bolest hlavy

    Dotaz z 15. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    V nemocnici mi zjistili panickou ataku předepsaly mi Neurol ze sy mám vzit jen při stresu v neděli jsem vysadil abych nanem nebyl zavislej a odte doby mě boli hlava v zátylku a motá se mi hlava jak dlouho to bude trvat a můžu si vzít ibalgin na bolest
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    bolesť hlavy a závrať patria medzi časté nežiaduce účinky Neurolu, mali by odznieť po vysadení lieku samovoľne. Ibalgin je možné užiť v prípade bolesti. Ak bolesť hlavy a závrať neustúpia, je potrebná konzultácia s lekárom.

    S pozdravom S. Lazorová

     

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně