Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Neurol jak vysadit,beru 3x0,25

    Dotaz z 9. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Cca 4-5 měsíce beru Neurol, nasadili mi ho v LDN,na bolesti na hrudi/mám Chopn 4,astma,rozedmu,k léku,že je návykový atd,nic neřekli,cca 3 týdny předtím mi psycholožka dělala testy,dle ní aDr co mě měla na starost,testy perfektní ,psycho ani psychiatra nepotřebuji,ani farmaka.už jsem doma na DDOT,
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    při užívání benzodiazepinů déle než 20 dnů nelze terapii ukončit náhle a je třeba tak činit postupným snižováním dávky. V opačném případě se mohou projevit abstinenční příznaky. Bez vědomí lékaře by nemělo dojít k samovolnému vysazení léku, proto doporučuji konzultaci.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně