Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Noční nosní krvácení

    Dotaz z 5. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dnes vnoci jsem se z ničeho nic probudila a najednou mi Tekla z obou nosních dírek krev. Jsem už dva dny Nachlazená, měla jsem teplotu A často Smrkám. Nevíte, co mohlo víc jak 2 hodinové krvácení Způsobit a jak to případně Řešit?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    při rýmě či nachlazení je nosní sliznice překrvená a to může vést k tomu, že je také náchylná ke krvácení z nosu při smrkání a kýchání. Doporučuji doplnit vitamín C a rutin (lék Ascorutin) pro zpevnění stěn vlásečnic nosní sliznice. Podávejte 3x denně 1 tabletu. Pokud se však stav nezlepší, navštivte lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Kokbinace léku. nežádoucí ucinky.škodí tyto léky lidskému orgaizmu.

      Tyto léky uživám.Twynsta80mg 50mg 1 denně.Anxila10mg1 denně, Dassleta5mg 1denně, Stacyl1denně,TamoxífenEbeve20mg 1denně.

    • Kašel u dítěte

      Dobrý den, prosím jaké homeopatika pro dceru 1rok a 3 měsíce na kašel? Dcera kašle víc jak tyden. Děkuji

    • Kombinace léků

      Dobrý den, užívám lék na vysoký krevní tlak Lodoz 1x, dále Detralex 2 tbl. ,Rosucard 10 mg 1/2 tbl., Asentru 50 1/2 tbl, Trittico 1/3 tbl. na noc, Rivotril kapky na noc, Stacyl na prokrvení. Prosím je...

    Nejnovější otázky v poradně