Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Norethisteron a odbery na hormonalni profil

    Dotaz z 21. 6. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, užívám Norethisteron na oddálení menstruace, která většinou přichází 4.den po vysazení. Je možné jít na odběry na hormonální profil, který má být 3. den menstruace, takže by to vycházelo cca 7. den po vysazení Norethisteronu? Je možné, že to může ovlivnit výsledky hladiny hormonů? Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    ano, užívání Norethisteronu může ovlivnit hormonální profil a interpretaci výsledků hormonů měřených v první fázi cyklu. Doporučuji proto obeznámit lékaře s užíváním a případně posunout odběhy na další cyklus, kterému nebude předcházet užívání Norethisteronu.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Norethisteron

      Dobry den. Rada bych se zeptala, za jak dlouho po vysazeni se vyplavi lek Norethisteron z tela, aby neovlivnoval hormonalni profil? Moc dekuji.

    • Jak se testuje hormonální profil pro zjištění hormonální nerovnováhy

      Dobrý den chci se zeptat jak zajít na hormonální profil,abych zjistila jestli nemám hormonální nerovnováhu

    • potravinvý doplněk a odběr

      Dobrý den, beru Drmek forte kvůli zvýšenému prolaktinu. Při menstruaci mám jít na odběr hormonálního profilu. Mám ráno před odběrem drmek vynechat, ať jsou výsledky ,,čisté", nebo ho naopak vzít? Děkuji...

    • Nerostou vousy

      Zdravím mám dotaz ohledně vousů je mi 26 a nerostou mi žádné vousy je možný že mám problém například s nedostatkem testosteronu , případně co byste doporučili, Geneticky otec se už od 22 holil děkuji za...

    Nejnovější otázky v poradně