Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Normix a ovulace

    Dotaz z 16. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den přeji. Chtěla bych se prosím zeptat, užívám antibiotika Normix do 18.9. a zhruba 1.10. mi začíná ovulace. Je v pořádku se v tomto období snažit o miminko? Není to rizikové? Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ne, užívání antibiotik Normix není kontraindikací pro plánované početí.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně