Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nutrilon/Bebilon

    Dotaz z 8. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Chtěla bych se zeptat na mléko Nutrilon profutura duo biotik 1a Bebilon profutura duo biotik 1.Jaký je prosím mezi nimi rozdíl?Hledala jsem u starších dotazů a u jednoho je psáno, že není žádný a došlo pouze k přejmenování a u druhého dotazu je, že se liší složení. Jak to tedy je? Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    Nutrilon je primárně určen pro český trh, Bebilon pro polský. Složením jsou mléčné formule srovnatelné.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Nutrilon vs Bebilon

      Dobrý den, synovi jsem podávala Nutrilon 1 Advance, v Polsku jsem narazila na Bebilon 1 Advance. Všude na diskuzích se píše, jak je Bebilon špatný a že by ho pro své dítě nekoupili.. Mě zajímá váš názor...

    • Rozdíl nutrilon 1 duobiotik a bebilon 1 duobiotik.

      Prosím o vysvětlení rozdílu počátečního mléka. Děkuji za jakoukoliv informaci.

    • Výměna umělého mléka

      Hezký den, chtěla jsem se zeptat zda Bebilon profurta 3 a Nutrilon profutura 3 jsou stejné? Používáme Nutrilon profuturu 3 a synovi vyhovuje. Přemýšlela jsem že bych zkusila Bebilon profuturu. Nevím...

    Nejnovější otázky v poradně