Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • obstřik karp.tunelu

    Dotaz z 2. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    byla jsem u dr,podezření na kar.tun.poklep do dlaně brni první 3 prsty, noční brneni i bolest až k loktu. Vyloučeno,od krcni páteře po rehab. Dostala jsem obstrik Depo meso, a za 2 týdny na EMG vysetreni. Může to obstrik vyřešit nebo se mi to vrátí,pracuji jako servírka. Může obstř.ovlivnit emg?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    obstřík by Vám mohl pomoct zmírnit zánět a bolest. Avšak pokud ani ten nepomůže, je možné, že budete muset jít na operaci. Pokud jste podstoupila obstřík, je důležité informovat lékaře nebo specialistu provádějícího EMG o tomto zákroku.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně