Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Oči

    Dotaz z 9. 4. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám problém s tím že poslední dobou jak nosím roušky/respiratory tak mám pocit že oci neprodukuji dost slz, timpadem mám pocit že mám pocit že mám suché oči. Jaké kapky by jste mě doporučili? Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Dobrý deň,

    ak nenosíte čočky, tak kľudne môžete používať Dr. Max Oční kapky Suché oči, Ocutein Sensitive Plus, Arufil. Ak ste citlivý na konzervačné látky, tak doporučujem Systane Ultra Zvlhčujúce očné kapičky bez konzervačných látok alebo Hyal- Drop multi

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

    Nejnovější otázky v poradně