Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Oči

    Dotaz z 27. 2. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám covid vzala jsem si ibalgin400 a potom codejm 300 opuchlá mi do rána obě oči, je to po lekach možné? Dekuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň, spoločné podanie ibuprofenu a kodeínu môže predĺžiť účinok ibuprofenu a zvýšiť aj jeho nežiaduce účinky na organizmus. Je pravdepodobné, že ide o alergickú reakciu, ale môže ísť aj o symptóm ochorenia. Oboznámte lekára s Vašim stavom, voľnopredajné antihistaminiká (lieky na alergiu ako Zodac, Zyrtec a pod.) totiž môžu prispieť ku celkovému útlmu vplyvom kodeínu, preto ich užitie by mal schváliť lekár, ktorý zároveň presnejšie určí príčinu opuchu.S pozdravom Sabina Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně