Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Omylem užité 2 tablety Betaloc 50

    Dotaz z 19. 6. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, pokud bych omylem vzala 2 ks Betaloc 50, jak mám postupovat dál? Jednou jsem si nebyla jistá,zda jsem ho vzala.Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    pokud omylem užijete 2x Betaloc je třeba sledovat svůj zdravotní stav. Může se vyskytnout větší pokles tlaku nebo srdeční frekvence. Je důležité zůstat v klidu a pít dostatek tekutin. V případě, že byste začali pociťovat slabost, mdloby, dušnost nebo tlak na hrudi kontaktujte lékaře. Do budoucna doporučuji zapisování užití léčiva, případně dávkování pomocí dávkovače léků.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné