Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • ošetření rány

    Dotaz z 10. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, zajimala by mě nebezpečnost peroxidu vodíku 3% roztoku. Když dítěti například ošetřim peroxidem ránua a dítě si ránu řekněme za hodinu olizne, je to již bezpečné? Děkuji za odpověď.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    olizování rány ošetřené dezinfekcí není vhodné, proto je vždy lepší ránu zalepit i náplastí. Nemůžete-li olizování zabránit, volte dezinfekci Phyteneo Neocide.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně