Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ospen 1500 vyrážka

    Dotaz z 29. 10. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,beru už 8 den OSPEN1500 Na angínu, a dneska ráno se mě začala dělat vyrážka,svědí a zčervenání kůže.co dělat, co na ty svedive fleky?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud je vyrážka většího charakteru a obtěžující, zvažte konzultaci s lékařem o možné změně antibiotika. Případně vezměne lék na alergie

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Nejnovější otázky v poradně