Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Otázky o Užívání Drmeku a DIM pro Snížení Testosteronu u Ženy s GAD

    Dotaz z 11. 5. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, Zjistila jsem na testech na hormony ze mam snížený progestron a zvýšeny testosteron. Antikoncepci neberu a ani nechci. Jsem i sama. Beru AD Venlafaxin 225mg a pregabalin 150mg na GAD. Ročník 1997 Mohu používat drmek i DIM dohromady? Potřebovala bych snížit testosteron. Dekuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    dosud nebyly popsány žádné závažné interakce mezi drmkem, DIM a léky venlafaxin či pregabalin. Přesto je vhodné tyto doplňky nasazovat postupně (např. nejdříve drmek, DIM například až po cca 4 týdnech). Důležité je sledovat možné změny nálady nebo cyklu a po 3 měsících případně opakovat laboratorní hormonální profil. Doporučuji také konzultaci s psychiatrem, zvláště pokud by se objevil nežádoucí dopad na psychiku nebo změny nálad.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně