Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Otěhotněla jsem 2 měsíce po císaři akutním ,který byl tento rok v únoru .. můžu rodit spontánně ?

    Dotaz z 27. 12. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    V únoru 2020 jsem otěhotněla po akutním sekci pro nepostupující porod . Chtěla by jsem strašně moc rodit spontánně ale zároveň se bojím aby mi nepraskla děloha při těch největších kontrakcích ... I když asi před několika týdny mi na gynekologii v rizikové poradně říkali , že ruptura dělohy tam je 1%
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, toto musí posoudit Váš gynekolog.. Držím palce, Daniela

    Nejnovější otázky v poradně