Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Otevřené balení Amilk bifido 0-6

    Dotaz z 20. 12. 2016 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jak dlouho po otevření je prosím možné používat výše uvedené mléko? Potřebovali jsme ho jen jednou, chtěla bych zbytek balení prodat a kamarádka mi řekla, že na jiných mlécích bývá napsáno, že se musí do určité doby po otevření spotřebovat. Na Amilk tato informace není, platí tedy datum expirace i po otevření? Co eventuelně hrozí? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem, Mgr. Markéta Homolová
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, na spodní straně obalu je uvedeno, že se má spotřebovat do 4 týdnů po otevření. Hezký den, Daniela

    Nejnovější otázky v poradně