Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ovulace

    Dotaz z 14. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den chci se zeptat. Jsem v týdnu kdy by měla nastat uvuoace cca do 17. Je možné že během období ovulace mam bolesti břicha a průjem? Po menstruaci vše v pořádku a teď v období ovulace bolesti a prujem. Jsem 3 měsíce po vysazení Ha. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, je to možné. Některé ženy pociťují ovulaci právě zmíněnými pocity. Zda ovulace opravdu probíhá, či se jedná o bolesti břicha jiného původu si nejlépe ověříte pomocí ovulačního testu.
    S pozdravem
    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • ovulace

      dobrý den, existuje nějaká náhrada za clostilbegyt a pokud možno bez receptu nebo něco na " vyvolání " ovulace?

    • Ovulace

      Dobrý den17.5 a 18.5 jsem měla pozitivní Ovulační testy .Nechráněný styk byl 20.5prosím je.Nějaká šance na otěhotnění. Dekuji

    • Ovulace

      Dobrý den,mohu mit ovulaci,když ovulacni testy jsou negativní,ale mám hlen?? Nemám ms,kojím částečně. Děkuji

    • Ovulace

      Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat kdy po samovolném potratu bez dalších zdravotních problémů mohu mít ovulaci? Děkuji

    • ovulace

      Krásný den, měla bych dotaz. Včera jsem podle kalendáře měla první den ovulace. Už druhý den je mi slabo, mámbolestipodobnémenstruačním,...

    • Bolestivá ovulace po porodu

      Dobrý den, prosím Vás o radu. Existuje něco na bolestivou ovulaci po porodu? Předem děkuji za odpověď, Beránková

    • ovulace

      Dobrý den může být ovulační hlen ani světle hnědý nebo co to může znamenat jsem 9 dni po zacatku menstruace posledni zacatek 3.9 konec 9.9

    • Ovulace

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu mít ovulaci, když užívám antikoncepci. Konkrétně Artizia. Moc děkuji za odpověď.

    • Ovulace

      Dobrý den, cyklus mám v rozmezí 23_26 dní kdy začít používat ovulacni test?

    Nejnovější otázky v poradně