Ozempic u diabetiků 2. typu
Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Kontaktuje, prosím, zákaznickou linku lékáren Dr.Max na čísle 516 770 100 nebo napište na info@drmax.cz. Volat můžete od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17:00 hodin.
Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek dne
Podobné dotazy
Podmínky VZP pro hrazení léku Ozempic u diabetu 2. typu a nadváhy.
Dobrý den, mám diabet 2.typu a nadváhu, jsem několik let po operaci srdce, loni jsem dostal kardiostimulátor. Jsem u VZP, jaké jsou podmínky této pojišťovny, pro hrazení léku Ozempic, Děkuji za odpověď.
Důsledky přerušení užívání Forxiga 10mg u diabetiků 2. typu
Dobrý den, co se stane když diabetik 2.typu přestane užívat perorální antidiabetikum Forxiga 10mg, hrozí nějaké následky? Máme píchat inzulín ale nepícháme ho, protože nevíme kolik jednotek při jaké...
Je možná kombinace GoldActive Premium a Mulado Prolong u diabetiků?
Dobrý den, zakoupila jsem v lékárně GoldActive Premium 120 kapslí, ale jsem diabetik, který bere 1x denně Mulado Prolong 500mg, je možná kombimace tohoto léku se zakoupenými vitamíny? Děkuji za odpověď.
Ozempic pro pacienta s 205 kg
Dobry den mam 205 kg cukrovku nemam muze mi predepsat vseobecni lekar ozempik ? A bude neco hradit poistovna vzp? Dekuji
neuropatie a cukrovka 2. typu
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co je lepší jako doplněk stravy na neuropatii - Milgamma N, Revitalnerv strong neb Aunorex 600 který zároveň obsahuje kyselinu lipoovou a která je, dle toho co jsem...
Léky na cukrovku II.typu
Beru JANUMET 50/1000, 1-0-1, AMARYL 3 Mg, 2 - 0-0 GLUCOPHAGE 1000, - 1 - TORWACARD 40 0 - 0 a před snídaní si píchám Victózu Ptám se, není toho moc? Nestačila by jen ta Victóza ? Děkuji. Ladislav
léky na cukrovku k inzulínu
Užívám Glucophage XR 750 1-0-1 a píchám si ještě Inzulín,četla jsem o škodlivosti látky Metaformin,kterou tento lék obsahuje,jsou informace pravdivé_?
Je vhodné doplňovat vitamíny při bioléčbě rakoviny močového měchýře a diabetes typu 2?
Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda je vhodné doplňovat nějaké vitamíny,... při bioléčbě? Děkuji Chtěla bych něco pořídit mamce. Léčí se s karcinomem moč.měchýře . Je to diabetička 2.typu na Pad, dále...
produkt forfemina
Dobrý den, ráda bych používala přípravek na odvodnění, zřejmě narušené u mne stavem hladiny hormonů/hysterektomie před 5lety/ dnes se cítím v pohodě, užívám "sarapis soja". Pro zdraví pravidelně běhám 4x...
Nejnovější otázky v poradně
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Platnost elektronického poukazu na ELiQuis
delka platnosti e poukazu na elikqus
Kombinace Lusopresu a meduňkového čaje
Když beru lusopres můžu medunkovy čaj děkuji za informaci
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
