Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pacient hlásí bolest a pocit drobení dvě měsíce po extrakci zubu, lékaři nenacházejí příčinu

    Dotaz z 8. 5. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, před dvěmi měsíci mi trhali zub v pravo nahoře sedmičku, bolesti mám stále a cítím jak kdyby se mi něco nad tou dírou něco drolilo, byla jsem u své zubarky dělala rengeny a nic tam není, mohla by to být třeba kost , jako že by se mi drolila? Stále jak kdybych polykala nake kousky.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    nemyslím si, že to bude kosť, ak to zubárka nevidela, no ak sa to vôbec nezlepšuje, tak kontaktujte zubárku znova, pretože cez internetovú poradňu s tým nič viac nevymyslíme.

    S pozdravom Štupáková 

    Nejnovější otázky v poradně