Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pacientka zaznamenává brnění v noze po měsíci od operace prsou

    Dotaz z 31. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,jsem měsíc po operaci modelace prsou a v pátek mě začala brnět noha, konkrétně levé stehno. Jsou to nějaké běžné reakce např. na celkovou anestezii?Jinak se cítím velmi dobře, jsem bez teplot,při poslední kontrole před 6-ti dny bylo vše v naprostém pořádku.Můj lékař a operatér teď nepřítom
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    po celkové anestezii může dojít k brnění nohy, ačkoli to není velmi časté. I když některé případy brnění mohou být dočasné a nezávažné, pokud tento příznak nastal po nějaké době po operaci, doporučuji raději konzultaci i s ošetřujícím lékařem.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně