Padání vlasů: Zvažte konzultaci s dermatologem, správnou péči o vlasy a účinnost doplňku Vlasové hnojivo.
Dobrý den, padání vlasů při mytí je naprosto přirozené, vlasy prochází procesem obměny.
Při nadměrném vypadávání vlasů je vhodné zařadit na podporu doplňky stravy typu Skinexpert by Dr. Max Revihair kapsle nebo i Vámi zmiňované Vlasové hnojivo- důležité je u takových preparátů užívání alespoň tři měsíce pro optimální účinek. Dále bych doporučila šetrnou vlasovou kosmetiku Skinexpert by Dr. Max, která vlasy a vlasovou pokožku šetrně myje a pomáhá zamezit vypadávání vlasů a naopak podpořit růst vlasů. Ideální je kombinace Revihair šamponu na mytí a Revihair tonika pro stimulaci vlasových kořínků, o vlasové délky pečujte s Revihair kondicionérem a maskou.
Pokud byste měla možnost, doporučuji navštívit jedno z vybraných 20 dermocenter lékáren Dr.Max, kde si můžete nechat udělat podrobný screening vlasů a vlasové pokožky. Díky speciálně upravené kameře jsme během krátké chvíle schopni zjistit: stav vypadávání vlasů stav vlasové pokožky, hustotu vlasů, keratin vlasové pokožky, odhalení cévy vlasové pokožky, tloušťku vlasů, stav kutily a stav vlasových pórů. Na tuto konzultaci se můžete objednat přímo v dermocentru lékárny Dr.Max nebo na https://preventivni-pece.drmax.cz. Seznam těchto dermocenter s nabídkou diagnostiky vlasů naleznete na adrese https://www.drmax.cz/lekarny?HAIR_DIAGNOSTICS=1.
Nejnovější otázky v poradně
Psychické problémy při vysazování Medrolu
Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice
Výběr vhodných probiotik
Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...
Biseptol a dieta
Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji
Dlouhodobé trávicí obtíže
Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...
