Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • pal v nártu

    Dotaz z 15. 5. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,již delší dobu mě pálí nárt u nohy,jakoby vevnitř a jde to až k prstům.Nohu nemám zarudlou občas trošku oteklý nárt,ale to přikládám k tomu že celou pracovní dobu stojím na nohou.Může jít o zánět žil nebo ne.Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Dobrý deň, určovanie diagnózy na ďiaľku nie je jednoduché a navyše to patrí do rúk lekára (neviem či ste nemali nejaký úraz, aké lieky beriete, aký je Váš zdravotný stav). Môže sa jednať o viaceré problémy od Vami spomínaného zánětu žíl, preťaženia nohy, zánět šľachy, problémy s kĺbom po zánět nervov atď. Skúste pár dní mazať nohu protizánětlivým gélom (Voltaren, Olfen, Aulin, ...), prípadne pridajte horčík a po práci vyložte nohy nad úroveň srdca. V prípade, že sa stav nezlepší alebo sa bude zhoršovať určite odporúčam návštevu lekára. S pozdravom Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně