Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pálení uvnitř penisu

    Dotaz z 16. 12. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěl bych něco poradit na pálení v penisu. Pálení je tak v první třetině uvnitř penisu. Opakuje se to nepravidelně. Někdy po vymočení se to zlepší. Občas je to nepříjemné v sexu. Opakované testy moči v pořádku. Byl jsem i na výtěru a také vše v pořádku. Pijí 3L vody. Děkuji.

    Hezký den, lze pomýšlet na diagnózu uretrálního syndromu. Jde o stav, kdy osoba trpí příznaky typickými pro močovou infekci, aniž by tato infekce byla lékařsky potvrzena. Příčiny nejsou známy. Určitý podíl může mít vyšší citlivost sliznice močových cest po prodělaných močových infekcích, někdy může být na vině podráždění oblasti při pohlavním styku. Podíl na potížích může mít i psychika. Syndrom lze diagnostikovat jedině vylučovací metodou - všechna provedená vyšetření jsou negativní. V léčbě se podávají slabší léky proti bolesti či medikamenty snižující napětí hladké svaloviny (kupříkladu předpisový Algifen). Obvykle pomůže zlepšení životního stylu, vysoký tekutinový příjem, vynechání dráždivé stravy, alkoholu, kávy a kouření. Možná Vám nezbyde než se s daným "nevýznamným" problémem srovnat. Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • Mel sem stafylokok ale stále mám vnější problémy na penisu

      Po pohlavnim styku jsem mel z vyteru stafylokok po antibiotikach to bylo v poradku uvnitr ale vnejsi problemy jako suchou a pálení spicky mám stale... canesten ani jine kremy nezabrali... premyslim o...

    • Svědění penisu

      Dobry den,dnes mě začalo hrozně svědět uvnitr penisu,močové trubice. Nebolí. Trochu pálí a svědi. Čím to muze byt? Děkuji za odpoved.

    Nejnovější otázky v poradně